Blogas

Mylimiausi vaikų personažai

Kiekvienas vaikas turi vieną ar kelis mėgstamiausius super herojus ar pasakų veikėjus, su kuriais svajoja susitikti ir smagiai praleisti laiką drauge. Kartais vaikams būna sunku išsirinkti iš daugybės mūsų siūlomų personažų, todėl, kad palengvintume Jums šventės organizavimą, sudarėme dešimties personažų sąrašą, kurie metai iš metų lieka mylimiausiais įvairaus amžiaus vaikų veikėjais.

TOP 10 personažų:

...

Skaityti Daugiau

Idėjos darželio išleistuvėms su DokiPoki

Pasitinkant vasarą daugelis vaikų atsisveikina su labai svarbia vaikystės vieta – darželiu. Ši vieta kiekvienam vaikui per kelerius metus tampa antraisiais namais, kuriuose jis susitinka su draugais, žaidžiant kartu keliauja po svajonių šalis, mokosi pažinti save, savo pomėgius, bendrauti. Paruošėme Jums keletą pasiūlymų, kad darželio išleistuvės vaikučiams būtų įsimintiniausia, smagiausia ir gražiausių atsiminimų kupina šventė.

Mūsų siūlomos programos kartu su animatoriais:

...

Skaityti Daugiau

Kaip suplanuoti nepamirštamą šventę vaikams iki 3 metukų?

Turbūt nenuostabu, kad vaiko gimtadienio, krikštynų ar kitų švenčių planavimas tampa iššūkiu kiekvienam tėveliui. DokiPoki personažų animatorių komanda siunčia keletą patarimų, padėsiančių išsirinkti geriausią programą, personažus ir apmąstyti kitas detales, Jūsų mažylio šventei:

Personažas

...

Skaityti Daugiau

Kokia geriausia Kalėdinė dovana vaikui?

Artėjant magiškam Kalėdų laikotarpiui, pradedame sukti galvą, kokias geriausias kalėdines dovanas galime padovanoti savo artimiesiems. Vienas iš būdų sužinoti slapčiausius vaikų norus yra parašyti laišką Kalėdų Seneliui! Vaikai prirašo gražiausių svajonių ir

...

Skaityti Daugiau

Kontaktai